Menü
Kontaktai Norų sąrašas Paieška
Prekių ženklo „Doppelherz“ istorija

Doppelherz - prekės ženklo istorija

Prekės ženklas „Doppelherz“ turi ilgametes tradicijas ir pasižymi susijungusių širdžių stiprybe. „Doppelherz“ siūlo didelį aukštos kokybės vitaminų, mineralų, augalinių ekstraktų ir specialių maistinių medžiagų pasirinkimą aktyviam ir sveikam gyvenimo būdui. Čia jūs sužinosite daugiau apie „Queisser Pharma“ sėkmės istoriją. 

„Doppelherz“ maisto papildai: vokiška kokybė, kuria galite pasikliauti! 

šiandien
Tarptautinis ir prieinamas klientui

2021

„Doppelherz“ visame pasaulyje: „Doppelherz“ produktų dabar galima įsigyti bet kur. Šešios patronuojamosios įmonės ir daugybė partnerių daugiau nei 60-yje šalių padėjo „Doppelherz“ įsitvirtinti visame pasaulyje. Be to, šie produktai vis dažniau ir tikslingiau platinami ir reklamuojami internete. Daugiau nei 550 darbuotojų užtikrina, kad „Doppelherz“ gali patenkinti nuolat didėjančią sveikatos produktų paklausą. O neseniai įkūrus logistikos centrą Vokietijos šiaurėje, Flensburgas išlieka „Doppelherz“ pasauliniu centru.

2016

Siekiant išlaikyti tiesioginį kontaktą su klientu, naujų produktų reklamos taip pat yra kuriamos ir tokiems socialiniams tinklams kaip Instagram ir Facebook. Prekyba vyksta ne tik stacionariose vietose, bet ir internetinėse platformose, tarp kurių yra ir „Amazon“. 

2016 m. pabaigoje buvo įkurtas filialas Bulgarijoje. Po mažiau nei pusmečio – ir Lenkijoje.

2010 - 2015
Prekės ženklas visai šeimai

2014

Nereceptinių produktų kategorijoje „Doppelherz“ yra lyderė maisto produktų mažmeninėje prekyboje ir vaistinėse Vokietijoje.

2013

Filialai buvo įsteigti Ukrainoje ir Rumunijoje. 2014 m. prisidėjo ir Turkija.

2011

Laikui bėgant „Doppelherz“ prekės ženklas keitėsi. Pradėję nuo prevencinių produktų širdžiai, gyvybingumui ir energijai, vėliau pasiūlėme ir kitą vaistų įvairovę bei maisto papildus visai šeimai.

2000 - 2010
Produktų pasiūlos plėtimas

2000

„Doppelherz“ prekės ženklas yra žinomas ne tik dėl savo garsiojo toniko. Vedami moto „Viskas, ko trokšta jūsų širdis“, „Doppelherz“ sudėjo visą savo patirtį į naujų produktų kūrimą. Dėl nealkoholinio becukrio toniko (Vital Tonikum N) sėkmės, „Doppelherz“ tapo vienu iš pirmaujančių pasaulio prekės ženklų česnakų, ženšenių, vitaminų ir mineralų, taip pat omega-3 produktų srityse.

1980 - 2000
Kultinės televizijos reklamos

1996

„Doppelherz“ produktai jau yra pasiekiami ir užsienyje. Pagrindinis eksporto tikslas yra Rytų Europa.

1982

1982m. Unikali „Doppelherz“ reklama įėjo į Vokietijos televizijos istoriją. Pradėta rodyti 1980 m. ir likusi eteryje daugelį metų, ši TV reklamos kampanija greitai tapo kultine, kurią iki šių dienų atmena daugelis klientų.

1960 - 1980
„Queisser Pharma“ pagrindas

8-asis dešimtmetis 

Abi įmonės pamažu susijungė į „Queisser Pharma“. Nuo 1970 m. įmonė priklauso „HGDF family holding“, seniai įkurtam šeimos verslui iš Flensburgo (Vokietija).

1920 - 1960
Visų mylimas „Doppelherz“ tonikas

6-asis dešimtmetis

Intensyviai reklamuojamas tonikas labai išpopuliarėjo. Išskirtinis prekės ženklo logotipas su dviem širdimis greitai tapo gyvybingumo, sveikatos ir milijonų žmonių geros savijautos simboliu. 5-ajame dešimtmetyje gerai nusiteikusios namų šeimininkės, pasipuošusios raudonai ir juodai, reklamavo toniką.

1921

„Doppelherz“ tonikas pradedamas platinti ir užregistruojamas kaip prekės ženklas.

1890 - 1920
Kaip viskas prasidėjo

1919

Antroji šiuometinės „Queisser Pharma“ įmonės produkcijos šaka buvo sukurta farmacininko Josefo Peterio Hennesio iš Eseno (Vokietija). 1919 m. jis išrado originalią „Doppelherz® Tonic“ formulę iš žolelių ir kitų natūralių ingredientų.

1897

„Queisser Pharma“ istorija prasidėjo 1897 m. mažoje farmacijos įmonėje Hamburge. Aukštąjį išsilavinimą įgijęs farmacininkas Alfredas Queisseris iš Drezdeno persikėlė į Hamburgą siekdamas pradėti gamintojo karjerą. Jis susitelkė į sveikatai ir jos priežiūrai skirtus produktus – kremus, skystuosius muilus ir dantų pastas. Nepaisant sunkumų, Alfredas Queisseris sugebėjo nuolat plėsti įmonę, vedamas įvairiapusių savo talentų: verslininko, mokslininko ir lakią vaizduotę turinčio reklamos eksperto.

1890