Menü
Kontaktai Norų sąrašas Paieška
Doppelherz – visos šeimos sveikata

Doppelherz – visos šeimos sveikata

Jau visą šimtmetį mūsų svarbiausias tikslas – parama visos šeimos sveikatai ir gerovei. Visą gyvenimą.

Visada kūrėme sveikatai stiprinti skirtus ir itin kokybiškus produktus. Gera sveikata ir jos išsaugojimas – mūsų varomoji jėga. Būtent todėl prieš daugiau nei šimtmetį sukūrėme pirmąjį vaistažolių toniką. Šiandien šiuo principu ir toliau vadovaujamės vykdydami savo misiją. Dirbdami visada vieni su kitais elgiamės pagarbiai, nes kiekvienas darbuotojas yra svarbus. Remdamiesi šiuo į šeimą orientuotu požiūriu, kurį taiko visi mūsų darbuotojai, dirbame iš širdies ir jaučiame didelę atsakomybę kurdami „Doppelherz“ produktus, skirtus visos šeimos sveikatai stiprinti.

Tvarumas ir atsakomybė

Jau daugiau nei 20 metų „Doppelherz“ rūpinasi išteklių išsaugojimu. Esame socialiai atsakingi ir siekiame mažinti visuotinį klimato atšilimą bei su tuo susijusį išmetamą CO2 kiekį. Mes įsitikinę, kad išmetamo CO2 kiekio mažinimas ir kompensavimas yra tokie pat svarbūs, kaip ir siekis nenaudoti plastiko produktų pakuotėse. Deja, gamybos metu neįmanoma užkirsti kelio CO2 išmetimui vien dėl griežtų higienos reikalavimų ir patvarumo priežasčių. Vis dėlto tai visiškai kompensuojame skatindami ir finansuodami tvarius projektus kartu su „ClimatePartner“ klimato srities ekspertais. Tai reiškia, kad visi „Doppelherz“ produktai pasižymi neutraliu poveikiu klimatui. Mūsų ilgalaikis tikslas tebėra naudoti dar mažiau pakavimo medžiagų ir vis dažniau naudoti tvarias medžiagas. Papildoma informacija!

„Doppelherz“ – vienas prekių ženklas visiems

„Doppelherz“ dažnai lydi žmones visą gyvenimą. Siūlome didelę produktų įvairovę, teikiame paramą savo klientams nuo pat jų gyvenimo pradžios, įvairiais gyvenimo etapais ir sulaukus vyresnio amžiaus.


Mūsų produktų pasiūla apima be galo daug: nuo imuninės sistemos stiprinimo, energijos ir fizinės sveikatos palaikymo, iš vidaus spindinčio grožio, iki sveikų akių bei širdies ir kraujagyslių sistemos stiprinimo. „Doppelherz“ išties propaguoja sveiką, aktyvų gyvenimą sulaukus bet kokio amžiaus.


Su „Doppelherz“ kiekvienas greitai ir paprastai ras tinkamą produktą: nesudėtingi produktų pavadinimai padeda mūsų vartotojams be jokio vargo atrasti tai, kas atitinka jų poreikius. Be to, ant produktų aiškiai nurodoma naudojimo sritis ir sudedamosios dalys. Pasirinkę „Doppelherz“ klientai ras tinkamiausią dozavimo formą, nes mūsų produktai gaminami tiek įvairių tablečių, kapsulių, mikrogranulių, miltelių, lazdelių, pastilių, tiek skystų produktų, įskaitant nosies purškalus ar akių lašus, pavidalu.


Daug dėmesio skiriame savo vartotojų reikalavimams. Pavyzdžiui, mūsų asortimente yra 26 skirtingi magnio produktai. Todėl galime pasiūlyti tinkamą produktą, atitinkantį kiekvieno kliento poreikius.

Šiltas ir draugiškas bendravimas

Didelę reikšmę skiriame bendravimui su vartotojais. Su mumis galima susisiekti įvairiais būdais ir kanalais. Nesvarbu – telefonu, el. paštu, laiškais, mūsų svetainėje ar socialiniuose tinkluose – aptarnaujame savo klientus nuo pirmadienio iki penktadienio ir atsakome į jų klausimus bei komentarus asmeniškai mūsų įmonės būstinėse Flensburge. Orientuojamės į žmogų: mūsų klientų aptarnavimo komanda kompetentingai, asmeniškai ir koordinuotai atsako į klientų užklausas visuose atitinkamuose skyriuose, randa sprendimus ir atsakymus į kiekvieną klausimą. „Doppelherz“ vartotojų pasitikėjimas mums yra nepaprastai svarbus ir mes jį itin vertiname.

„Doppelherz“ – kad ir kur būtumėte

Kuriame ir gaminame aukščiausios kokybės novatoriškus produktus už prieinamą kainą. Mums taip pat svarbu, kad „Doppelherz“ produktų galima būtų įsigyti visur, kur mūsų vartotojai kasdien apsiperka ir kur pirmenybė teikiama kokybiškam aptarnavimui: vaistinių tinkluose, prekybos centruose, vaistinėse ar mažmeninėse internetinėse parduotuvėse, siūlančiose sveikatos produktus. 

Pasaulinis prekių ženklas, turintis puikias tradicijas

Vokiškas prekių ženklas „Doppelherz“ puoselėja senas, kelias kartas menančias tradicijas. Per visą šimtmetį pagal mūsų klientų reikalavimus buvo sukurta ir pagaminta daugybė produktų, sukaupta neįkainojamos patirties, į kurią nuolat atsigręžiame. Taip pat nuolat stebime naujoves. Per pastaruosius dešimtmečius mūsų produktų asortimentas vis plėtėsi, o „Doppelherz“ tapo visai šeimai tinkančiu prekių ženklu. Ir tai taikytina ne vien mūsų gimtajai Vokietijai: klientai daugiau nei 60-yje pasaulio šalių gali pasikliauti mūsų aukštos kokybės produktais.

„Doppelherz“ visada siekia kokybės

Aukštą mūsų produktų kokybę lemia visų mūsų darbuotojų atsidavimas ir sukaupta ilgametė patirtis. Jie užtikrina aukštą kokybės lygį pradinio produktų kūrimo ir sudedamųjų dalių atrankos etapuose. Visi „Doppelherz“ produktai sukurti iš aukštos kokybės sudedamųjų dalių, kurias patvirtino Vaistų agentūra arba Europos maisto saugos tarnyba. Prieš pateikiant produktus rinkai, juos privaloma patikrinti pagal mūsų kokybės kontrolės sistemą – taip išvengiama bet kokių netikėtumų. Tik griežtomis sąlygomis atsakingai patikrinti produktai yra patvirtinami ir parduodami.