Menü
Kontaktai Norų sąrašas Paieška
Įmonė

Prisiimti atsakomybę

„Queisser Pharma“ – tai sveikos gyvensenos ir visapusiško atsidavimo gerai savijautai sinonimas. Mūsų darbas – skatinti ir padėti palaikyti puikią sveikatą.

Būtent todėl mes net neketiname daryti to, kas galėtų pakenkti sveikatai arba aplinkai.

Visi mūsų produktai – vaistai,medicinos priemonės, maisto papildai, maisto produktai ar kosmetikos priemonės, yra kokybiški ir aukščiausios klasės.

Ši pamatinė filosofija galioja viskam, ką mes darome. 

Visi mūsų personalo nariai prisiima atsakomybę už gaminamų produktų kokybę.

Mūsų klientai tiki mūsų produktais. Taip yra todėl, kad mūsų produktai yra sukurti jų poreikiams patenkinti ir nuolatos atitinka aukščiausius standartus. Klientai įprato tikėtis kokybės ir mes siekiame patenkinti jų lūkesčius su atsidavimu kiekvieną dieną.

Mūsų filosofija

Širdis yra mūsų šeštasis pojūtis. Ji geriau nei bet koks kitas pojūtis supranta, kokios akimirkos yra svarbiausios gyvenime. 

Įsisukę į gyvenimo verpetą, nutolstame nuo nuostabių, gyvenimo mums paruoštų, akimirkų. Tačiau juk tos akimirkos ir yra mažieji gyvenimo stebuklai, matomi tik tiems, kurie regi pasaulį širdimi. Todėl kartais ateina laikas trumpam sustoti ir pasiklausyti širdies. Laikas ja vadovautis ir susitelkti į tas mažas akimirkas, kurios atskleidžia gyvenimo džiaugsmą.

Be abejo, norint matyti pasaulį širdimi, reikia turėti sveiką širdies ir kraujagyslių sistemą. 

Kiek laiko per dieną skiriame asmeninei higienai ir kiek laiko išties praleidžiame mąstydami apie savo vidų? Mūsų kūnas, širdis ir kraujo apytakos sistemos taip pat nusipelnė dėmesio ir rūpesčio.

Širdis atlieka didžiulį darbą plakdama šimtus tūkstančių kartų per dieną. Kraujas išnešioja daugiau kaip tūkstantį litrų deguonies per šimtus tūkstančių kilometrų kraujagyslių į visas kūno dalis. Dėl to jūsų kūnui reikia mūsų pagalbos. „Doppelherz®“ nori padėti jūsų kūnui. 

„Doppelherz®“ produktai, sukurti daugiausia iš natūralių ingredientų, vitaminų, mineralinių medžiagų ir mikroelementų, padeda palaikyti sveiką jūsų širdies ir kraujagyslių sistemą. 

Taip galite mėgautis nuoširdžiomis, gyvenimo Jums suplanuotomis akimirkomis ir išties pasaulį išvysti širdimi.