Menü
Kontaktai Norų sąrašas Paieška
Mutter küsst Kind

Nurodymai dėl duomenų apsaugos

Toliau pateikiame informaciją apie asmens duomenų tvarkymą naudojant mūsų interneto svetainę.

Atsakomybė

Už interneto svetainę atsako Queisser Pharma GmbH & Co. KG (Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburgas). Daugiau informacijos apie mūsų bendrovę ir įgaliotus asmenis pateikta skiltyje Teisinė informacija.

Kokie duomenys tvarkomi?

Teisiniai duomenų tvarkymo pagrindai
Siekdami suteikti Jums galimybę naudotis šia interneto svetaine ir su ja susijusiomis paslaugomis, asmens duomenis tvarkome remdamiesi tokiais teisiniais pagrindais:

 • sutikimu (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (DSGVO) 6 str. dalis 1 a))
 • dėl sutartinių teisiųvykdymo (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (DSGVO) 6 str. dalis 1 b))
 •  teisėtų interesų apsaugos sugretinus interesus pagrindu (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (DSGVO) 6 str. dalis 1 f))
 • teisės aktų reikalavimų vykdymu (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (DSGVO) 6 str. dalis 1 c))
  Tvarkydami duomenis vadovausimės atitinkama terminologija, pagal kurią galėsite klasifikuoti pagrindą, kuriuo remiantis bus tvarkomi asmens duomenys.

Jei asmens duomenys tvarkomi remiantis Jūsų sutikimu, turite teisę sutikimą bet kada atšaukti.

Jei asmens duomenys tvarkomi remiantis teisėtų interesų apsaugos sugretinus interesus pagrindu, pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (DSGVO) 21 str. nuostatas, Jūs, kaip nukentėjęs asmuo, turite teisę prieštarauti asmens duomenų tvarkymo procesui.

Prieiga prie duomenų
Jei lankotės mūsų interneto svetainėse, asmens duomenis tvarkome tam, kad Jūsų galiniame įrenginyje galėtume Jums pateikti interneto svetainės turinius.

Jei bus tvarkomas Jūsų naudojamo galinio įrenginio IP adresas, tai Jūsų naudojamoje naršyklėje bus galima pateikti puslapius. Tuo tikslu gaunama detalesnė informacija apie Jūsų galinio įrenginio naršyklę. 

Remdamiesi duomenų teisinės apsaugos įstatymu esame įsipareigoję užtikrinti konfidencialų ir sąžiningą asmens duomenų tvarkymą mūsų IT sistemomis. 

Šiuo tikslu ir dėl minėto intereso remdamiesi teisėtų interesų apsaugos sugretinus interesus pagrindu protokoluojami tokie duomenys:

 • užklausą siunčiančio kompiuterio IP adresas (ilgiausiai – 7 dienas);
 • užklausą siunčiančio kompiuterio operacinė sistema;
 • užklausą siunčiančio kompiuterio naršyklės versija;
 • užklausto failo pavadinimas;
 • užklausos data ir laikas;
 • perduotų duomenų kiekis;
 • nuorodos URL.
  IP adresas ištrinamas iš visų sistemų, susijusių su šio interneto svetainės eksploatavimu, ne vėliau nei per 7 dienas. Tuomet iš likusių duomenų nebegalime atkurti su asmeniu susijusių duomenų.

Duomenys vėliau naudojami tam, kad būtų galima nustatyti ir pašalinti interneto svetainės klaidą.

Kontaktų anketa
Savo interneto svetainėje siūlome kontaktų anketą, kurią užpildę galite užklausti informacijos apie mūsų gaminius arba paslaugas, arba kreiptis bendrais klausimais. Pažymėjome laukus, kuriuos privalote užpildyti, kad galėtume atsakyti į Jūsų užklausą. Kitus duomenų laukus užpildyti neprivaloma. 

Šie duomenys mums reikalingi tam, kad galėtume tvarkyti Jūsų užklausą ir į ją atsakyti. Konkrečių užklausų atveju duomenys tvarkomi remiantis sutartinių teisių vykdymu arba sutarties inicijavimu. Bendro pobūdžio užklausų atveju duomenys tvarkomi remiantis teisėtų interesų apsaugos sugretinus interesus pagrindu.

Siekdami atsakyti į užklausas, kurias gauname per mūsų interneto svetainėje pateiktą kontaktų anketą, jas tvarkome elektroniniu būdu. Tuo tikslu, Jūsų siųstas anketos turinys perduodamas ir kitiems asmenims, skyriams ir, prireikus, tretiesiems asmenims.

Anketos duomenys internetu perduodami per saugius serverius.

Naujienlaiškis 
Mūsų interneto svetainėje taip pat galite užsiprenumeruoti naujienlaiškį į el. paštą. Tam reikės tik Jūsų el. pašto adreso. Galite pateikti papildomus kreipinio ir Jūsų pavardės duomenis. Tai nėra privaloma. 

Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti. Kitas pasirinkimas – kiekviename naujienlaiškyje pateikta atsisakymo nuoroda.

Atidaromus el. laiškus ir paspaudžiamas nuorodas protokoluojame siekdami analizuoti ir optimizuoti savo siunčiamų naujienlaiškių populiarumą. Analizuojant išlaikomas anonimiškumas. Be to, mes tik matome, pvz., kiek procentų naujienlaiškio gavėjų atidarė el. laišką arba paspaudė ant nuorodos. Naudojimas analizuojamas remiantis teisėtų interesų apsaugos sugretinus interesus pagrindu. Galite nesutikti su duomenų tvarkymu ir tokiu būdu atsisakyti naujienlaiškio.

„Google“ šriftai (Google Webfonts)
Savo interneto svetainėse naudojame, taip vadinamus, „Google“ šriftus (Google Webfonts). Todėl šriftai atsisiunčiami iš „Google“ serverių, jie pasitarnauja geresniam interneto svetainės dizainui. Duomenys tvarkomi remiantis teisėtų interesų apsaugos sugretinus interesus pagrindu, kai mūsų interesas – patrauklus interneto svetainės dizainas.

Atitinkami šriftai atsisiunčiami iš „Google“ serverių, kurie gali būti ir JAV teritorijoje. Naujausia Europos Sąjungos Teisingumo Teismo jurisdikcija lėmė, kad, taip vadinamas„Privacy Shield“ („Privatumo skydas“), kuriuo turėjo būti užtikrinamas tinkamas duomenų apsaugos lygis JAV, neteko galios. Šiuo metu „Google“ šriftai naudojami laikinai remiantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (DSGVO) 49 str. 1 dalies a) ir b) punktuose pateiktomis išimtimis.

„YouTube“ ir kitų vaizdo turinių naudojimas
Savo interneto svetaines papildome trečiųjų vaizdo paslaugą teikiančių šalių, pvz. „YouTube“, vaizdo turiniu. „Google Ireland Limited“ siūlo „YouTube“ paslaugą. Integruojant „YouTube“ vaizdo įrašus naudojami „Google“ serveriai, esantys JAV teritorijoje. „Google“ serveriuose asmens duomenis tvarko „Google“. Čia pateikta nuoroda į „Google“ nurodymus dėl duomenų apsaugos: https://policies.google.com/privacy 

Duomenys tvarkomi remiantis teisėtų interesų apsaugos sugretinus interesus pagrindu, kai mūsų interesas – informacinio turinio, pateikto vaizdo įrašo forma, įterpimas į interneto svetainę.

Šiuo metu „Google“ šriftai naudojami laikinai remiantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (DSGVO) 49 str. 1 dalies a) ir b) punktuose pateiktomis išimtimis (žr. aukščiau).

Gaminių vertinimo funkcijos
Jei pas mus užsakysite gaminio pavyzdį, po kažkiek laiko atsiųsime Jums el. laišką prašydami įvertinti gaminį. Tuo tikslu naudojame paslaugą „Trustpilot“. „Trustpilot“ - tai Danijos teikiama paslauga, kuri atitinka Europos Sąjungos duomenų apsaugos įstatymą.

Esant poreikiui, savo gaminius prašome įvertinti tiesiogiai mūsų interneto svetainėje. Šalia įvertinimo būtina nurodyti vardą. Į vertinimas mūsų interneto svetainėse gali būti paskelbtas viešai. Greta Jūsų įvertinimo bus pateiktas Jūsų vardas. Dėl šios vertinimo funkcijos duomenys tvarkomi remiantis teisėtų interesų apsaugos sugretinus interesus pagrindu.

„Pinterest“ mygtuko naudojimas
Mūsų interneto svetainėje naudotojams siūlome galimybę medijų turiniu dalintis pasinaudojant „Pinterest“ paslauga. „Pinterest“ integruojamas naudojant, taip vadinamą, „dviejų paspaudimų“ būdą. Tai reiškia, kad į „Pinterest“ serverį (JAV teritorijoje) kreipiamasi tik tuomet, kai naudotojas, pvz. ant paveikslėlio, paspaudžia atitinkamą „Pinterest“ mygtuką („Button“). Tik tuomet „Pinterest“ integruojamas per „Pin it“ funkciją. Kadangi asmens duomenys perduodami JAV, tai vyksta remiantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (DSGVO) 49 str. 1 dalies a) punkte pateikta išimtimi.

Slapukai
Mūsų interneto svetainėse naudojami slapukai. Slapukai – tai maža tekstinė informacija, kuri per Jūsų naršyklę išsaugoma Jūsų galiniame įrenginyje. Slapukai reikalingi tam, kad mūsų interneto svetainėse būtų galima naudoti tam tikras funkcijas. 

Mes naudojame ir sesijos slapukus, kuriuos automatiškai ištrina Jūsų naršyklė, kai baigiasi apsilankymas interneto svetainėje.
Kitoms funkcijoms naudojame ir, taip vadinamus, nuolatinius slapukus, kurie nėra automatiškai ištrinami, kai baigiasi apsilankymas interneto svetainėje.

Per atitinkamus nustatymus savo naršyklėje galite išjungti slapukus. Tačiau norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad tuomet, esant poreikiui, mūsų interneto svetaines galėsite naudoti ribotai. Pasinaudojant slapukais į Jūsų kompiuterį neinstaliuojamos programos ar kitos taikomosios programos.

Techniškai būtini slapukai („Būtinieji slapukai“) naudojami remiantis teisėtų interesų apsaugos sugretinus interesus pagrindu. Mūsų tikslas – funkcionalus mūsų interneto svetainių eksploatavimas. Kiti slapukai naudojami tik anksčiau Jums sutikus.

Būtinieji slapukai
Slapukus naudojame sesijai valdyti. Šiuos slapukus automatiškai ištrina  Jūsų naršyklė, kai tik baigiate apsilankymą mūsų interneto svetainėje.

Slapukai naudojami ir tam, kad galėtume Jums parodyti informaciją apie slapukų naudojimą bei suteikti galimybę sutikti. Tai galioja ir tuo atveju, kai slapukams suteikiate pirmenybę.

Mūsų interneto svetainėje gaminius galite išsaugoti kaip „Mėgstamus“. Tokiai funkcijai naudojami slapukai.

Daugelyje interneto svetainės vietų naudojame iššokančius langus, kuriuose pateikiamos nuorodos į gaminius arba naujienlaiškius. Mes naudojame slapukus šiems rodmenims valdyti, o taip pat tuomet, kai pasirenkate neberodyti iššokančių langų.

Jeigu aktyvinate „Pinterest“ mygtuką ir „Prisegimą prie Pinterest“, pirmenybė išsaugoma slapuke.

Kiti slapukai
Nurodymus dėl kitų slapukų, kurie bus naudojami Jūsų sutikimu, galite rasti kituose šių nurodymų dėl duomenų apsaugos leidimuose. Ten kalbama apie slapukų naudojimą remiantis Jūsų sutikimu, kurį patvirtinate apsilankydami mūsų interneto svetainėje. Jei Jūs nesutinkate, atitinkami slapukai nenaudojami ir neįjungiamos su jais susijusios nurodytų trečiųjų šalių paslaugų teikėjų teikiamos paslaugos.

Žiniatinklio analizė
Šioje interneto svetainėje naudojamas žiniatinklio analizės įrankis „Google Analytics“ – tai „Google Ireland Limited“ teikiama paslauga. Naudojimo tikslas – šios interneto svetainės „poreikiais pagrįstas dizainas“, įgyvendinamas remiantis teisėtų interesų apsaugos sugretinus interesus pagrindu. Be to, naudodami žiniatinklio analizę galime atpažinti interneto svetainės klaidas, pvz., pagal klaidingas nuorodas, ir jas pašalinti. „Google Analytics“ naudoja, taip vadinamus, „Slapukus“. Tai yra tekstiniai failai, išsaugomi Jūsų kompiuteryje ir leidžiantys analizuoti Jūsų svetainės naudojimą. Tuo tikslu naudojami „Kliento ID“, skirti kuri pseudonimines naudojimo paskyras, fiksuojančias interneto svetainių naudojimą naudotojo kompiuteryje ir mobiliuosiuose galiniuose įrenginiuose.

Slapukų surinkta informacija apie Jūsų šio tinklalapio naudojimą paprastai perduodama į JAV teritorijoje esančius „Google“ serverius ir ten išsaugoma. Kadangi šiame tinklalapyje įjungėme IP nuasmeninimą, o su „Google“ sudarėme atitinkamą užsakymų tvarkymo sutartį, „Google“ Jūsų IP adresą Europos Sąjungos šalyse narėse arba kitose Europos ekonominės erdvės sutarties šalyse jau anksčiau sutrumpino. Tik išimtiniais atvejais į JAV teritorijoje esantį „Google“ serverį perduodamas visas ir ten sutrumpinamas IP adresas.
„Google“ užtikrina tinkamą duomenų apsaugos lygį, nepažeisdama su mumis sudarytos ES standartinės sutarties sąlygų.

Galite uždrausti „Google“ fiksuoti slapukų sukurtus ir su Jūsų interneto svetainės naudojimu susijusius duomenis (įskaitant Jūsų IP adresą) bei juos tvarkyti, atsisiųsdami ir instaliuodami naršyklės papildinį (nuoroda: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de). 

Kitas būdas (tai ypač aktualu mobiliuosiuose įrenginiuose) – uždrausti fiksuoti per “Google Analytics“ programą; paspauskite pateiktą nuorodą. Tuomet bus naudojamas „Opt-Out“ slapukas, draudžiantis ateityje fiksuoti Jūsų duomenis lankantis šioje interneto svetainėje: Išjungti „Google Analytics“

Išsamesnę informaciją apie „Google Analytics“ naudojimo sąlygas ir nurodymus dėl duomenų apsaugos rasite adresu: https://policies.google.com/privacy.

„Google Adwords“, „Doubleclick“ ir kiti stebėjimo įrankiai
Remdamiesi Jūsų sutikimu, savo interneto svetainėse naudojame „Google“ paslaugas, pvz., „Adwords“ ir „Doubleclick“, todėl ten galime naudoti reklamines priemones ir stebėti reklamos teikiamą naudą. Tuo tikslu naudojami ir slapukai.  Čia rasite išsamesnės informacijos apie „Google Adsense“ ir „Doubleclick“ ir sužinosite apie galimybę atsisakyti („Opt Out“).
 
Siekdami analizuoti mūsų interneto svetainės lankomumą pagal reklamos metodus, remdamiesi Jūsų sutikimu, naudojame „Epro“ („eprofessional“) stebėjimo metodą. Stebėjimą bet kada galite išjungti čia.

„Facebook“ socialinių papildinių ir kitų „Facebook“ paslaugų naudojimas
Remdamiesi Jūsų sutikimu, savo interneto svetainėje naudojame socialinio tinklo facebook.com („Facebook“) papildinius („Plugins”). „Facebook“ priklauso bendrovei „Facebook Inc.“, 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, JAV. 

Papildinius galima atpažinti pagal „Facebook“ logotipą (balta „f“ raidė mėlyname fone arba simbolis „Iškeltas nykštys“) arba jie pažymimi prierašu „Facebook Social Plugin” („Facebook“ socialinis papildinys). Čia pateiktas „Facebook“ socialinių papildinių sąrašas ir vaizdavimas: https://developers.facebook.com/docs/plugins

Jei naršydami internete ieškote interneto svetainės, kurioje integruotas toks papildinys, naršyklė tiesiogiai susisieja su „Facebook“ serveriais. Papildinių turinį „Facebook“ perduoda tiesiogiai Jūsų naršyklei ir iš jos jis integruojamas į interneto svetainę. Mes nesame susiję su duomenų apimtimi, kurią „Facebook“ kaupia pasitelkęs šį papildinį, todėl Jus informuojame atitinkamai mūsų turimų žinių lygiui:
integravus papildinius „Facebook“ gauna informaciją apie tai, kad būdami internete ieškojote atitinkamos interneto svetainės. Jei esate prisijungęs prie „Facebook“, tai „Facebook“ Jūsų apsilankymą gali priskirti prie Jūsų „Facebook“ paskyros. Kai naudojate papildinius, pvz., paspaudžiate patiktuką arba įrašote komentarą, iš Jūsų naršyklės tiesiogiai „Facebook“ nusiunčiama atitinkama informacija ir ten saugoma. Tačiau, jei ir nesate užsiregistravęs„Facebook“, „Facebook“ vis tiek atpažįsta Jūsų IP adresą ir saugo jį, o, prireikus, ir kitus Jūsų naršyklėje naudojamus duomenis.

Be to, prireikus, naudojamės „Facebook“ paslaugomis, kad, remdamiesi elgesiu, duomenis galėtume naudoti optimaliai integruojant reklaminę medžiagą (pvz. reklamjuostę) ir analizuoti reklamines priemones.

Beje, kai kuriose mūsų interneto svetainėse, prireikus, galima naudoti prisijungimą prie „Facebook“.

Daugiau informacijos apie „Facebook“ socialinių papildinių, „Facebook Connect“ veikimo pobūdį, o taip pat informacija apie duomenų tvarkymą bei naudojimą reklamos tikslais pateikta „Facebook“ nurodymuose dėl duomenų apsaugos: www.facebook.com/about/privacy/ 

Ten rasite informacijos ir apie tai, kaip galite apriboti arba atsisakyti naudoti Jūsų duomenis reklamos tikslais.

Jei esate prisiregistravęs prie „Facebook“ ir nenorite, kad Jums prisijungus prie interneto „Facebook“ rinktų Jūsų duomenis ir susietų su Jūsų „Facebook“ narystės duomenimis, prieš naršydami internete atsijunkite nuo „Facebook“.

„Facebook“ socialinius papildinius su priedais taip pat galima užblokuoti Jūsų naršyklėje, pvz., naudojant „Facebook Blocker“ arba „disconnect“.

„Bing“ universalus įvykių stebėjimo įrankis
Remdamiesi Jūsų sutikimu, naudojame „Bing“, taip vadinamą, „UET“ (universalų įvykių stebėjimo įrankį). Išsamesnę informaciją apie duomenų tvarkymą „Bing“ „UET“ įrankiu rasite čia. Čia galite nesutikti su šio metodo naudojimu.

Asmens duomenų tvarkymo tikslai

Aukščiau paminėtus duomenis tvarkome tam, kad būtų galima eksploatuoti mūsų interneto svetainę, ir vykdyti sutartines teises, susijusias su mūsų klientais, bei užtikrinti savo teisėtus interesus.

Jums užklausus (tik ne aktyvių ryšių su klientais atveju), duomenis tvarkome pardavimo ir reklamos tikslais. Jūs visada galite nesutikti su Jūsų asmens duomenų naudojimu reklamos tikslais.

Neprivalomi duomenys

Kadangi laisva valia mums pateikiate, pvz. pildydami anketas, savo duomenis, o jie nėra reikalingi vykdant sutartines teises, šiuos duomenis tvarkome vadovaudamiesi teisėtais lūkesčiais, kad šie duomenys bus tvarkomi ir naudojami Jūsų labui.

Gavėjai / duomenų perleidimas

Mums perduoti Jūsų duomenys paprastai trečiosios šalims neperleidžiami. O ypatingai Jūsų duomenys neperleidžiami reklaminiais tikslais.

Tačiau šioms interneto svetainėms eksploatuoti, kitiems gaminiams ar paslaugoms teikti pasitelkiame paslaugų teikėjus. Todėl gali būti, kad paslaugų teikėją supažindiname su asmens duomenimis. Paslaugų teikėjus pasirenkame kruopščiai – itin atidžiai įvertindami duomenų apsaugos atžvilgiu – ir duomenų tvarkymui taikome visas teisinės duomenų apsaugos priemones.

Duomenų tvarkymas už Europos Sąjungos ribų

Ankstesniuose leidiniuose pateikta informacija, kaip asmens duomenys tvarkomi už Europos Sąjungos ribų.

Už duomenų apsaugą atsakingas asmuo

Mes skyrėme už duomenų apsaugą atsakingą asmenį.

Su juo galite susisiekti:

Queisser Pharma GmbH & Co. KG
- už duomenų apsaugą atsakingas asmuo –
Schleswiger Str. 74
24941 Flensburgas
el. paštas: datenschutz(at)queisser.de

Jūsų, kaip nukentėjusiojo asmens, teisės

Turite teisę gauti informaciją apie savo asmens duomenis. Jei reikia informacijos, visuomet galite kreiptis į mus. 

Jei užklausą dėl informacijos pateikėte ne raštu, mes, prireikus, pareikalausime įrodymų, patvirtinančių, kad tikrai esate tas asmuo, kuriuo prisistatote, taigi, prašome Jūsų supratimo. 

Taip pat turite Jums įstatymų suteiktą teisę taisyti arba ištrinti, arba apriboti duomenų tvarkymą.

Pagaliau turite teisę prieštarauti tvarkyti duomenis pagal įstatymų nuostatas. Tai taip pat taikoma ir teisės į duomenų perkeliamumą atveju.

Duomenų šalinimas

Duomenis šaliname paprastai tuomet, kai nėra būtinumo juos saugoti. O saugoti būtina ypatingai tuomet, kai duomenų gali prireikti vykdant sutartines pareigas, tikrinant, patvirtinant ar atmetant garantines paslaugas ir, prireikus, pretenzijas dėl garantijos. Įstatymais pagrįstos pareigos saugoti įrašus atveju duomenys pašalinami tik tuomet, kai ši pareiga nustoja galioti.

Apeliacijos teisė priežiūros institucijai

Turite teisę priežiūros institucijai dėl duomenų apsaugos apskųsti mūsų atliekamą asmens duomenų tvarkymą.

Nurodymų dėl duomenų apsaugos keitimas

Nurodymus dėl duomenų apsaugos keičiame, kai interneto svetainėje atliekame keitimus ar dėl kitų svarbių priežasčių. Dabartinį leidimą visada rasite šioje interneto svetainėje.

Versija: 2020-08-14