Menü
Kontaktai Norų sąrašas Paieška
Tradicija

Mūsų daugiau kaip 100 metų trunkanti istorija prasidėjo nuo dviejų išskirtinių, iniciatyvių žmonių aktyvaus noro veikti. Iki šiol jaučiame jų atsidavimą pagalbai ir sveikatai, kuriuo ir naudojamės plėtodami „Queisser Pharma“ verslą.

„Queisser Pharma“ verslo istorija

„Queisser Pharma“ šiandien gali didžiuotis daugiau kaip 100 metų trunkančia verslo istorija. Išsamios žinios yra mūsų tradicija.

Viskas prasidėjo 1897 m. mažoje farmacijos gamykloje Hamburge. Licencijuotas farmacininkas Alfredas Queisseris atvyko į Hamburgą pradėti gamintojo karjeros. Jis susitelkė į sveikatai ir jos priežiūrai skirtus produktus – kremus, skystuosius muilus ir dantų pastas. Nepaisant sunkumų, Alfredas Queisseris sugebėjo plėsti įmonę vedamas savo įvairiapusių talentų: verslininko, mokslininko ir lakią vaizduotę turinčio reklamos eksperto.

Josefas Peteris Hennesas, chemikas iš Eseno, sukūrė antrą šiandieninės kompanijos „Queisser Pharma“ šaką. 1919 m. jis sukūrė originalią „Doppelherz® Energy Tonic“ toniko formulę iš žolelių ir natūralių ingredientų. Tonikas buvo gaminamas ir sėkmingai platinamas įmonės, kurią jis įkūrė ir kuri taip pat buvo pavadinta „Doppelherz“.

Abi įmonės laikui bėgant susijungė ir taip gimė „Queisser Pharma“. Nuo 8-ojo dešimtmečio pabaigos „Queisser Pharma“ priklausė seniai įsikūrusiam šeimos verslui „HGDF Familienholding Ltd. & Co. KG“, veikiančiam Flensburge, kurio pagrindinė įmonė buvo įkurta 1738 m.

„Queisser Pharma“ šiandien

Nuo 1987 m. mūsų būstinė yra anksčiau buvusiose romą gaminusios kompanijos gamybinėse patalpose Flensburge. Šalia kitų „Queisser“ produktų kasmet pagaminama, išpilstoma, pardavimui supakuojama ir išsiunčiama apie 1mln. litrų „Doppelherz Energy Tonic“ toniko.

Kompanija yra valdoma moderniu ir kartu tradicijas išsaugančiu būdu. Modernūs ir inovatyvūs sveikatai skirti produktai yra reguliariai kuriami remiantis laiko patikrintomis žiniomis ir patirtimi.

Sveikatai skirtų produktų paklausa didėja jau daugelį dešimtmečių. Gamybos pajėgumas pritaikomas ir didinamas augant mūsų produktų populiarumui. Mūsų produktai yra gaminami, pakuojami ir išsiunčiami moderniomis gamybos linijomis. Produktai keliauja iš Flensburgo ne tik po visą šalį, bet ir už jos ribų. Darbuotojų skaičius tai pat nuolat auga. Flensburgo gamykloje dirba daugiau kaip 250 darbuotojų ir esame vienas didžiausių miesto darbdavių.

„Queisser Pharma“ ateitis

Sveikatos rinka nuolatos kinta. Gyvenimo trukmė ir sąmoningas supratimas, kad mūsų sveikata priklauso nuo mūsų, su kiekviena karta auga. Ir dabar žmonės stengiasi išlikti aktyvūs, sveiki ir, net būdami vyresni, dalyvauja socialiniame gyvenime. Vis labiau domimasi puikia savo sveikatos priežiūra ir profilaktika. 

Šių dienų tempas yra iššūkis moderniai įmonei, tačiau mes nuolat nugalime šio pokyčio keliamus iššūkius. Ši kaita atspindi didžiulius rinkos pokyčius, kuriuos sukelia demografinės vystymosi struktūros raida visame pasaulyje.