Menü
Kontaktai Norų sąrašas Paieška
Kokybė

Savo „Queisser“ produktams mes keliame aukščiausius reikalavimus. Kokybės pažadas yra ne tik mūsų darbo kelrodis, bet ir garantija klientams, kad „Queisser“ produktai nuolat pozityviai prisideda prie jų sveikatos. Visi procesai, susiję su produktų plėtojimu, privalo atitikti aukščiausius higienos ir kokybės reikalavimus. Visa tai prasideda nuo žaliavų parinkimo, vėliau pereina į individualios produkcijos etapą kuris baigiasi pagamintu produktu.

„Queisser Pharma“ sertifikatai

Mūsų įmonė atitinka gerosios gamybos praktikos (GGP) gaires bei Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) iškeltus kokybės užtikrinimo standartus farmacinių produktų procesams.GGP Pažymėjimas yra „Queisser Pharma“ kokybės užtikrinimo dalis. Atitikdami Gairių reikalavimus, mes esame tikri, kad mūsų pagaminti produktai gali būti atsekami ir patikrinami pagal atitinkamus kokybės standartus. Taigi, mes užtikriname, kad visi mūsų linijos produktai taip pat yra tinkami naudoti pagal paskirtį sveikatinimo strityje.

Naudojamų žaliavų kokybė yra tikrinama prieš prasidedant gamybos procesui. Būtent todėl mes keliame aukščiausius kokybės standartus veikliųjų medžiagų tiekėjams. Mūsų „Queisser Pharma“ tiekėjai yra atitinkamai sertifikuojami ir reguliariai patikrinami. 

Natūralios veikliosios medžiagos

Mūsų produktuose yra daug natūralių veikliųjų medžiagų. Jų kokybė ir atsakingas darbas su jomis yra pagrindiniai farmacinio ar maisto papildo gamybos proceso elementai. Juk būtent veikliosios medžiagos yra labai svarbios siekiant suteikti teigiamą poveikį žmogaus organizmui. 

Iki dabar kai kurie naudojami augalų ekstraktai yra išgaunami iš laukinių augalų. Pavyzdžiui, gudobelės vis dar atsargiai renkamos rankomis rytų Europos miškuose.

Valerijonai, apyniai ir kitos medicininės žolelės taip pat auginamos pagal aukščiausius standartus. Tarp šių standartų patenka preciziška dirvos kokybės kontrolė ─ matuojami teršalų ir sunkiųjų metalų kiekiai. Be abejo, griežtai draudžiama naudoti pesticidus. Kitas kontrolinis procesas vyksta nuimant derlių. Pavyzdžiui, ženšenių šaknys surenkamos tik po 5 metų augimo. Per anksti nurinktų šaknų ekstrakte yra mažiau veikliosios medžiagos.

Kokybės standartai

Kiekviena partija, pristatoma į „Queisser Pharma“, yra atsakingai ištiriama (ar nėra teršalų, ar produktas grynas) mūsų „Queisser“ laboratorijoje Flensburge. Veikliųjų medžiagų kiekio tyrimai taip pat turi būti atlikti prieš neapdorotoms medžiagoms patenkant į „Queisser“ gamybą.

Tokie patys aukšti kokybės standartai taikomi ir tonikų sudedamosioms dalims. Kiekvienais metais savo „Queisser“ gamykloje Flensburge išpilstome daugiau kaip 4 milijonus butelių „Doppelgherz“ toniko. Mes taip pat supakuojame ir pristatome daugiau kaip 500 milijonų kapsulių ir tablečių.

Pavyzdžiui, toniko gamybos kokybės kontrolės kriterijai yra tokie: veikliosios medžiagos ir etanolio kiekis, skysčio tankis, cukraus kiekis ir aromatas. Be abejo, šiame produkte nenaudojami jokie dirbtiniai skonio stiprikliai. Tai reiškia, kad toniko skonis gali kisti, atsižvelgiant į regioninę sudedamųjų dalių įvairovę ir klimato sąlygas augalui bręstant. Taip mes įrodome, kad mūsų tonikai paklūsta pirmiausia gamtos, o tik vėliau chemijos taisyklėms.

Visų produktų kokybė nesikeičia ir yra patikrinama pagal nustatytus gamybos parametrus ir išsamią patvirtintų gamybos procesų dokumentaciją, naudojamą „Queisser“. Kaip ir bet kuris kitas farmacijos produktų gamintojas, „Queisser Pharma“ yra reguliariai tikrinamas valdžios atstovų siekiant užtikrinti, kad produkcija atitinka Vokietijos ir visoje ES galiojančias gaires.